» Hakkımızda

Hukuk Büromuz, Avukat A. Barış ÇABUK tarafından 1999 yılında İstanbul’da kurularak hukuk danışmanlığı ve avukatlık hizmetleri faaliyetine başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren, hukukun üstünlüğü, hak ve özgürlüklerin her şeyin üzerinde olduğu inancından ödün vermeksizin gerçek ve tüzel kişilere hukuk danışmanlığı hizmeti sunduğu gibi, Türkiye’nin önde gelen akademisyenleri tarafından da desteklenmek suretiyle özel hukuk ve ceza hukuku alanındaki her türlü ihtilafların çözümünde hızlı ve etkin şekilde avukatlık hizmeti vermektedir.

Müvekkilleri ile paylaştığı tüm bilgilerin gizlilik içerisinde saklanması bilinciyle, ihtilafların çözümünde geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmayı, başlatılan hukuksal süreçle ilgili her aşamada müvekkilini bilgilendirmeyi ilke edinen Hukuk Büromuzun yoğun olarak hizmet verdiği alanlar; Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, Ticaret Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, İdare Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Sağlık Hukuku, Spor Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Gümrük ve Vergi Hukuku olarak sayılabilir.

 

 

 » Misyonumuz
Hazırlanıyor...
» Vizyonumuz
Hazırlanıyor...
» Değerlerimiz

Hazırlanıyor...

 

 


 


web tasarım